logo

Archiv – Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

Vypisuji posledních 30 článků.

23.2.Lomnice jde opět do fináleRedakce

Liberec Lomničtí hokejisté deklasovali Slavoj Liberec na jeho ledě a postupují počtvrté v řadě do finále.

21.2.MODRÝ KOTEL SE STĚHUJE DO LIBERCERedakce

LOMNICE - Hokejový klub Lomnice n/P pořádá zájezd pro fanoušky na 2. semifinále KLM proti HC Slavoji Liberec. Utkání začíná v pátek 23.2. od 18:00 hod. Odjezd autobusu je v 16:30 hod. Cena dopravy 50,- Kč. Přihlášky u obsluhy ZS (pan Holec). PŘIJEĎTE PODPOŘIT NAŠE HOKEJISTY!

18.2.První semifinále vítězně pro Lomnici n/PRedakce

Lomnice n/P Lomnici se podařilo v prvním velmi vyrovnaném utkání zvítězit a zajistit si před páteční odvetou vedení v sérii 1:0.

14.2.PO ROCE OPĚT MODRÝ KOTELRedakce

Lomnice n/P - Po roce je tu opět semifinále. Tentokrát si v něm Lomnice zopakuje loňské finále. Máme Slavoji co vracet.

11.2.Semifinálovým soupeřem Slavoj LiberecRedakce

Liberec - Slavoj Liberec porazil Českou Lípu vysoko 9:5 a stal se tak naším semifinálovým soupeřem. První zápas série se odehraje příští neděli od 18.00hod. PŘIJĎTE VYTVOŘIT TRADIČNÍ MODRÉ PEKLO

10.2.Poslední zápas základní části rozhodly přesilové hry.Redakce

Lomnice n/P - Vítězství domácího týmu zajistilo lomnickým postup do semifinále z výhodnějšího druhého místa. Soupeřem našich hokejistů bude Slavoj Liberec, pokud zítra porazí Českou Lípu v normální hrací době. Jakýkoliv jiný výsledek výsledek by znamenal, že našim soupeřem ve vyřazovacích bojích budou českolipští predátoři.

4.2.Výhra nad Frýdlantem nic nevyřešilaRedakce

Frýdlant v/Č - Lomničtí jeli k soupeři do Frýdlantu s jasným cílem, vyhrát. To se povedlo. Již dnešní večerní zápas mezi Varnsdorfem a Českou Lípou může určit dvojice pro play-off. V případě jakéhokoliv bodového zisku České Lípy by se právě predátoři stali našimi semifinálovými soupeři. V posledním kole se střetneme na domácím ledě příští sobotu v 18.00 s dnes již jasným vítězem základní části Turnovem 1931. Zde se bude hrát o umístění a právu případných dvou domácích zápasů. Situaci však nemáme ve vlastních rukou na rozdíl od Česká Lípy.

30.1.Z Varnsdorfu tříbodový ziskRedakceVarnsdorf - Soustředěný týmový výkon přinesl tříbodový zisk a posílil naději na posun v tabulce základní části do vyšších pater, která zaručují případné dva domácí zápasy v prvním kole play-off.
27.1.Třetí celorepubliková náborová akce „Týden hokeje“ se vydařilaRedakce

Lomnice n/P – Celkově třetí náborové akce se zúčastnilo přes dvě desítky rodičů se svými dětmi. Tentokrát navštívili náš klub i hlavní organizátoři celé akce ČSLH s bývalým československým a českým reprezentantem Rostislavem Vlachem, který získal sedm mistrovských titulů v nejvyšší soutěži a dva tituly jako trenér v České a Slovenské extralize ledního hokeje. Děti si tentokrát mohly zadovádět s maskotem akce Ťukem a náramně si to užily.

13.1.Z České Lípy bez bodů Redakce

Česká Lípa - Lomnice získala na začátku druhé třetiny vedení dva nula, ale poté pětkrát inkasovala.

2.1.Turnaj krajských výběrů ročník 2003 na našem stadionu. KlubL O M N I C E - V neděli 7.1. 2018 pořádá KVV ČSLH Libereckého kraje na zimním stadionu v Lomnici nad Popelkou Turnaj VTM ČSLH hráčů ročník narození 2003. Začátek turnaje v 10:30 hod.. Turnaje se zúčastní výběry talentované mládeže krajů Libereckého, Hlavního města Prahy a Karlovarského. Do výběru Libereckého kraje byli z našeho klubu nominováni Matěj Strnádek, Filip Šimek, Martin Kotyk a Tomáš a Ondřej Rydvalové.
30.12.PŘEJEME VÁM VŠE NEJLEPŠÍ A HODNĚ ZDRAVÍ V NOVÉM ROCERedakce
29.12.Poslední zápas v roce 2017Redakce
24.12.Šťastné a veselé VánoceRedakce

Lomnice - Krásné a veselé prožití vánočních svátků Vám přeje Hokejový klub Lomnice nad Popelkou.

23.12.Poslední "špil" Petra KaráskaRedakce

Lomnice - Lomnice – V posledním zápase základní části se střetla mužstva na třetím a čtvrtém místě. Hrálo se o pořadatelství posledního pohárového utkání. K vidění byl vyrovnaný zápas, který nakonec skončil šťastněji pro domácí. O konečné bronzové umístění by se tedy mělo hrát příští pátek v Lomnici n/P. Po tomto zápase se s aktivní kariérou po dlouhých patnácti letech rozloučil Petr Karásek. Jeho dres vystoupal vzhůru ke stropu lomnické arény. PETŘE DÍKY!!!

21.12.Týden hokejeRedakcePřijďte v pátek 26.1.2017 na zimní stadion v Lomnici nad Popelkou na akci Týden hokeje. V pátek 26.1. v 15:30 hod. budou mít všechny děti bez rozdílu dovednosti bruslení jedinečnou možnost vyzkoušet si zdarma, jaké to je být hokejistou. Hokejový klub Lomnice nad Popelkou ve spolupráci s Českým svazem ledního hokeje pořádá na zimním stadionu v Lomnici nad Popelkou akci v rámci Týdne hokeje. Kromě zážitku v podobě prvních krůčků na ledě si každé dítě navíc s sebou domů odnese zajímavý hokejový dárek. Přijďte si vyzkoušet lední hokej a zažijte spoustu zábavy!
17.12.Frýdlant si odvezl desítkuRedakce

Lomnice – Frýdlantští přijeli do Lomnice pouze s devíti hráči do pole a jedním brankářem. V první třetině byli domácím vyrovnanými soupeři. S postupem času se převaha lomnických stupňovala a narůstalo i skóre. V posledním letošním mistrovském zápase si hokejisté od Popelky připsali nejen poslední 3 body, ale vylepšili i celkovou brankovou bilanci.

11.12.Výhra doma s Varnsdorfem a porážka v TurnověRedakce

Lomnice, Turnov – V sobotu si hokejisté Lomnice poradili s předposledním týmem tabulky v krajské lize. S týmem Varnsdorfu šli hned v úvodu do vedení a náskok postupně navýšili na rozdíl čtyř gólů.

3.12.Čtyři využité přesilovky a cenný skalp Slavoje Redakce

Liberec – Lomnice celý zápas dotahovala jedno až dvougólové manko. Díky využitým přesilovým hrám a disciplíně dokázala vždy srovnat krok a v závěru zápas otočit. Lomničtí si vezou z Liberce všechny tři body.

27.11.Výhra nad Českou Lípou kompenzovala porážku v prodloužení v Nové PaceRedakce

Nová Paka, Lomnice - Lomnice doháněla v pátečním pohárovém zápase v Nové Pace dvougólové manko úspěšně, dokonce šla třetím gólem do vedení, ale nakonec v prodloužení podlehla. Nedělní zápas s Českou Lípou byl jednoznačný a lomničtí hokejisté se mohli radovat společně s výtečným publikem z vysokého vítězství.

20.11.První kompletně vítězný víkendRedakce

Frýdlant, Lomnice – Nejprve Lomnice porazila v pátek Frýdlant na jeho hřišti. A v neděli vyhrála na domácím ledě nad celkem Turnova.

13.11.Lomnice nadělila Varnsdorfu kanáraRedakce

Varnsdorf - Lomničtí hokejisté dokonale zaskočili domácí celoplošnou týmovou hrou a zejména v první třetině svojí produktivitou rozhodli o osudu zápasu. Kolektivní výkon pokračoval i po zbytek zápasu. Bezchybný Dulák v brance čaroval, udržel čisté konto a chlapci od Popelky po nejlepším výkonu v této sezóně zaslouženě jednoznačně zvítězili.

6.11.Valná hromada Hokejového klubuKlubL O M N I C E - V pátek 17.11.2017 v 13.30 hodin v Restauraci Zimní stadion se koná Valná hromada Hokejového klubu Lomnice nad Popelkou z.s.
5.11.O víkendu vítězství a porážkaRedakce

Lomnice – V sobotu Lomnice udolala Slavoj v krajské lize. V neděli prohrála v pohárovém zápase s Turnovem.

30.10.Z České Lípy bez bodůRedakce

Česká Lípa -Lomnice odehrála špatně úvodní třetinu. Na začátku třetí třetiny dokázala ještě vyrovnat, ale další tři góly v její síti znamenaly vítězství domácích.

22.10.Lomnice první derby v Turnově prohrála Redakce

Turnov - Dva slepené góly v prostřední části hry rozhodly o vítězství domácích v prvním vzájemném souboji dvou rivalů.

16.10.První třetina rozhodla o vítězství nad FrýdlantemRedakce

Lomnice- I ve druhém zápase v řadě dokázali hokejisté využít domácího prostředí a zvítězili nad Frýdlantem.

9.10.Výhru nad Varnsdorfem přinesla až poslední třetinaRedakce

Lomnice- Domácí hokejisté se po vítězství nad Varnsdorfem dočkali prvních bodů.

2.10.Po těsné porážce doma, přišla prohra na ledě loňského mistraRedakce

Liberec - Hokejisté nevstoupili do sezóny zrovna nejšťastněji. Marodkou zdecimované mužstvo nejprve podlehlo doma České Lípě a v neděli pak mistrovskému celku z Liberce. Soupeři z Nové Paky i Turnova odložili pohárové páteční zápasy. Dalším soupeřem bude v domácím prostředí v neděli 8.10. od 18:00 Varnsdorf.

23.9.Letos se již podruhé konala akce „Týden hokeje“Redakce

Lomnice n/P – I napodruhé si cestu na zimní stadion našly dvě desítky rodičů se svými dětmi. V pátečním odpoledni se v Lomnici n/P konala celorepubliková náborová akce Českého svazu ledního hokeje „Pojď hrát hokej".

Bleskovky

V neděli 18.2. není

- veřejné bruslení z důvodu turnaje krajských výběrů. Děkujeme za pochopení. (13.2.2018 - 08:55)

Turnaj VTM ČSLH r. 2004

- V neděli 18.2. pořádá náš klub turnaj výběrů VTM ČSLH ročník narození 2004 a ml. za účasti krajů Liberecký, Ústecký, Praha a Vysočina. Začátek 10:00 hod. (10.2.2018 - 21:07)

Pololetní prázdniny na

- ledě. V pátek 2.2. je Prázdninové veřejné bruslení 13:00 - 14:30 hod. (1.2.2018 - 08:06)

ZODM 2018

- Česká Třebová - Na Zimní olympiádě dětí a mládeže má náš klub pětinásobné zastoupení. Ondřej a Tomáš Rydvalové, Filip Šimek, Matěj Strnádek, Martin Kotyk. Děkujeme jim za vzornou reprezentaci klubu a popřeje jim hodně úspěchů. (29.1.2018 - 15:43)

Utkání mužů v Turnově

- odloženo z důvodu nemoci hráčů HC Lomnice. Náhradní termín bude stanoven v nejbližších dnech. (5.1.2018 - 17:58)

Turnaj VTM ČSLH r. 2003

- V neděli 7.1. pořádá náš klub turnaj výběrů VTM ČSLH za účasti krajů Liberecký, Praha a Karlovarský. Začátek 10:30 hod. (2.1.2018 - 09:56)

Aktuálně na webu

 
 
 
 
Copyright © 2018 HC Lomnice nad Popelkou & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál |