Klub, 04.02.2013
Poprvé v historie se družstvo HC Lomnice umístilo v anketě "Nejúspěšnější sportovci Okresu Semily za rok 2012"
Poprvé v historie se družstvo HC Lomnice umístilo v anketě
L O M N I C E - Po dlouhých letech neúspěšného snažení s družstvy mládeže (několikanásobní přeborníci kraje) i mužů jsme letos dosáhli na ocenění naší práce. Až mistrovský titul z loňské sezóny mužů a povedená účast v druholigové kvalifikaci přesvědčila hlasující, aby naše muže nominovali mezi elitní sportovní kolektivy Okresu Semily. Slavnostní vyhlášení bylo o to příjemnější, že se konalo v našem městě.
Výsledky ankety: Sportovec okresu Semily 2012:

Mládež, jednotlivci: 1. Tomáš Portyk (LSK Lomnice n. P., severská kombinace), 2. Jaromír Mazgal (AC SYNER Turnov, atletika), 3. Josef Egrt (AC SYNER Turnov, atletika), 4. Dominika Hanušová (ČKS SKI Jilemnice, běh na lyžích), 5. Anna Štičková (OOB TJ Turnov, orientační běh), 6. František Holík (LSK Lomnice, skoky, severská kom.), 7. Eliška Rysulová (ČKS SKI Jilemnice, běh na lyžích), 8. Jan Formáček (AC SYNER Turnov, atletika), 9. Lucie Charvátová (ČKS SKI Jilemnice, běh na lyžích), 10. Nikola Čejchanová (AC SYNER Turnov, atletika).

Mládež, družstva: 1. LSK Lomnice, mladší dorost (skoky na lyžích - Tomáš Portyk, Jakub Dohnal), 2. SKI Jilemnice, žactvo (běh na lyžích), 3. ČKS SKI Jilemnice, starší žákyně (běh na lyžích, D. Hanušová, E. Rysulová, B. Kociánová), 4. ČKS SKI Jilemnice, dorost (běh na lyžích), 5. AC SYNER Turnov, mladší žáci (atletika).

Dospělí, jednotlivci: 1. Roman Koudelka (LSK Lomnice n. P., skoky na lyžích), 2. Alena Housová (TJ Sokol Jablonec n. J., skiboby), 3. Michaela Gomzyk-Omová (OOB Turnov, orient. běh), 4. Tomáš Dlabaja (OOB TJ Turnov, orientační běh), 5. Radek Čermák (TJ Jiskra Harrachov, rychlostní lyžování), 6. Ludmila Horká (ČSK SKI Jilemnice, běh na lyžích), 7. Sandra Schützová (ČSK SKI Jilemnice, běh na lyžích), 8. Filip Trejbal (TJ Spartak Rokytnice, alpské lyžování), 9. Jakub Oma (OOB TJ Turnov, radiový orientační běh), 10. Tereza Kmochová (TJ Jiskra Harrachov, lyž. neslyšících).

Dospělí, družstva: 1. ŠK Zikuda Turnov, muži (šachy), 2. ČKS SKI Jilemnice, štafeta žen (běh na lyžích, Lucie Charvátová, Sandra Schützová), 3. KB Jilemnice (biatlon), 4. OOB TJ Turnov, štafeta žen (orientační běh, Petra Pavlovcová, Iva Rufferová, Michaela Gomzyk-Omová), 5. HC Lomnice, muži (lední hokej.)

Trenéři: Profesionálové: 1. Dušan Král (AC SYNER Turnov, atletika), 2. Tomáš Portyk (LSK Lomnice n. P., skoky, sev. kom.), 3. František Vaculík (SKI klub Harrachov, skoky n. l.). Amatéři: 1. Filip Stárek (OOB TJ Turnov, orientační běh), 2. Kateřina Prokšová (SKI klub Harrachov, alpské lyžování handicapovaných), 3. Milan Szabo (SK Sico Jilemnice, sálový fotbal).

Síň slávy: Eva Benešová - Paulusová, Kracíková, Jaroslav Kaplan, Petr Pivrnec nejst..