hc lomnice nad popelkou
Klub, 16.02.2014
Lomnice zaskočila Hvězdu při vlastním oslabení a odložila její korunovaci .
L O M N I C E - Domácí tým v týdnu zaskočila rozsáhlá marodka a tak se trenér Knap musel obejít bez pěti hráčů základní sestavy z minulého duelu. Lomnice vstoupila do utkání aktivně. Dobrým pohybem dělal obraně hostí problémy především Rudiš a po 23. sekundách měl výhodu TS, bohužel neproměnil. Byli to však hosté, kdo se ujal vedení. V 6. minutě skončila střela ze střední vzdálenosti v levém horním rohu Vinklářovi branky. Lomnice po zásluze vyrovnala, když akci Lemfelda dokončil Václav Lacek. Do šaten se tak šlo za vyrovnaného stavu.
Druhá třetina byla pro Lomnici jak z říše snů. Dokázala vstřelit 3 branky ve vlastním oslabení a rovněž využít i dvě přesilové hry. Stav 6:1 pro domácí byl velmi krutý pro aktivně hrající Hvězdu. Do třetí části nastoupila Lomnice s výhodou dvou mužů v poli, přesto trenér nabádal tým před podceněním. Vedoucí celek tabulky Hvězda Praha rozhodně nechtěla utkání vzdát. Po skončení nepříliš povedené přesilovky využila Hvězda přečíslení 3 na 2 a za další 3 minuty to bylo již 6:3. Hvězdy bylo plné hřiště a byla blízko další brance. Díky duchapřítomnosti Karáska, který puk plachtící za Vinkláře dokázal odpálit do bezpečí a zabránit další pohromě. Z protiakce uklidnil Lomnici domácí kanonýr Martin Vašek. Za další dvě minuty dokázal dokončit svůj 10 hatrik v sezóně a definitivně rozhodnout zápas. Lomnice si užívala závěr zápasu aktivitou a v poslední minutě Jirka Junek doklepl puk po další povedené akci. Lomnický tým dokázal svoji soudržnost a po zásluze zamotal tabulkou Přeboru Prahy. Závěrečná děkovačka byla tentokrát s překvapení, kdy ledovou plochu zaplavila speciální edice lomnických sucharů. Děkujeme za podporu a těšíme se na boje v play-off Libereckého kraje a kvalifikaci o II. ligu. Závěrečná děkovačka byla tentokrát s překvapení, kdy ledovou plochu zaplavila speciální edice lomnických sucharů.