Lomnice- I ve druhém zápase v řadě dokázali hokejisté využít domácího prostředí a zvítězili nad Frýdlantem.

Redakce, 16.10.2017
První třetina rozhodla o vítězství nad Frýdlantem

Lomničtí se poučili z minulého zápasu a vstoupili do něho daleko lépe. Dobře kombinovali, výborným pohybem soupeře přečíslovali a stříleli i branky. Čtyři góly v úvodní části utkání prakticky rozhodly. Hra ve druhé a třetí třetině byla poznamenána sérií devíti vyloučení na každé straně. Rozhodčí svými nepřesnými výroky ovlivnil další průběh utkání na obou stranách natolik, že se hokej z ledové plochy vytratil. Příští víkend sehrají lomničtí derby na půdě vedoucího týmu tabulky v Turnově. Začátek v Maškově zahradě je naplánován na sobotu 21,10. od 17.00. Dalším domácím zápasem tedy bude až pohárové utkání v pátek 27.10 od 19.00.