První kompletně vítězný víkend

Redakce, 20.11.2017

První kompletně vítězný víkend

Frýdlant, Lomnice – Nejprve Lomnice porazila v pátek Frýdlant na jeho hřišti. A v neděli vyhrála na domácím ledě nad celkem Turnova.

Stoupající formu z minulého víkendu lomničtí potvrdili a po kvalitních týmových výkonech se v polovině soutěže vyhoupli na druhé místo v tabulce. V pátek patřil domácímu Frýdlantu úvod zápasu. Převahu korunoval v desáté minutě úvodním gólem v přesilovce. Od této chvíle převzala Lomnice iniciativu a po druhé třetině vedla již o dva góly. Ve třetí třetině série vyloučení pomohla domácím převzít aktivitu. Slovan však nevyužil ani téměř dvouminutovou dvojnásobnou přesilovku. Hosté po výborně odehraných oslabeních s jistým Dulákem v zádech udeřili a přidali další dvě branky.

Nedělní zápas na lomnickém ledě měl od začátku velmi vysoké tempo. Domácí pozorně bránili a v přesilovkách stříleli góly. Po druhé siréně vedla Lomnice již čtyři nula. Na začátku třetí třetiny byl vyloučen kapitán hostí za úder do oblasti hlavy a krku na 5 minut. Lomnice výhodu nevyužila. Naopak na druhé straně náhodná střela od mantinelu přinesla snížení stavu. Turnov zvýšil iniciativu a přidal druhý gól. V závěrečné power-play však inkasoval do prázdné klece pátou branku.

V pátek zajíždí lomničtí hokejisté k pohárovému zápasu na led zatím vedoucího celku z Nové Paky.
Doma se představí v neděli 26.11.2017 od 18.00 proti České Lípě.

MODRÝ KOTEL SE STĚHUJE DO LIBERCE

LOMNICE - Hokejový klub Lomnice n/P pořádá zájezd pro fanoušky na 2. semifinále KLM proti HC Slavoji Liberec. Utkání začíná v pátek 23.2. od 18:00 hod. Odjezd autobusu je v 16:30 hod. Cena dopravy 50,- Kč. Přihlášky u obsluhy ZS (pan Holec). PŘIJEĎTE PODPOŘIT NAŠE HOKEJISTY!