Redakce, 30.01.2018
Z Varnsdorfu tříbodový zisk
Varnsdorf - Soustředěný týmový výkon přinesl tříbodový zisk a posílil naději na posun v tabulce základní části do vyšších pater, která zaručují případné dva domácí zápasy v prvním kole play-off.
Zápas ve Varnsdorfu měli lomničtí ve své režii. V první třetině šli dvěma góly Drahoňovského do vedení. Pět vyloučení na straně hostí hru ve druhé třetině vyrovnalo. Soupeř snížil na rozdíl jediného gólu. Lomnice si však Kalfiřtovým gólem " do šatny" vzala dvougólové vedení zpět. Ve třetí třetině si hosté již soustředěným týmovým výkonem pohlídali náskok, který navýšil v padesáté minutě Knap. Lomnice se tímto vítězstvím posunula na třetí místo se ztrátou jednoho bodu na druhou Českou Lípu. Předposlední kolo sehrají Lomničtí příští sobotu ve Frýdlantu. Doma se představí v posledním kole základní části proti vedoucímu Turnovu.