Frýdlant v/Č - Lomničtí jeli k soupeři do Frýdlantu s jasným cílem, vyhrát. To se povedlo. Již dnešní večerní zápas mezi Varnsdorfem a Českou Lípou může určit dvojice pro play-off. V případě jakéhokoliv bodového zisku České Lípy by se právě predátoři stali našimi semifinálovými soupeři. V posledním kole se střetneme na domácím ledě příští sobotu v 18.00 s dnes již jasným vítězem základní části Turnovem 1931. Zde se bude hrát o umístění a právu případných dvou domácích zápasů. Situaci však nemáme ve vlastních rukou na rozdíl od Česká Lípy.

Redakce, 04.02.2018
Výhra nad Frýdlantem nic nevyřešila