Lomnice n/P - Vítězství domácího týmu zajistilo lomnickým postup do semifinále z výhodnějšího druhého místa. Soupeřem našich hokejistů bude Slavoj Liberec, pokud zítra porazí Českou Lípu v normální hrací době. Jakýkoliv jiný výsledek výsledek by znamenal, že našim soupeřem ve vyřazovacích bojích budou českolipští predátoři.

Redakce, 10.02.2018
Poslední zápas základní části rozhodly přesilové hry.

Po první vyrovnané třetině, kdy po dvou chybách v obraně na každé straně, se šlo do kabin za nerozhodného stavu dva dva. Dnešní zápas rozhodla druhá třetina, kterou Lomnice vyhrála přesvědčivě rozdílem čtyř branek. Ve třetí třetině si domácí už náskok pohlídali a přesvědčivě si tak obhájili druhé místo v základní části letošního ročníku krajské soutěže.