Lomnice n/P - Po roce je tu opět semifinále. Tentokrát si v něm Lomnice zopakuje loňské finále. Máme Slavoji co vracet.

Redakce, 14.02.2018
PO ROCE OPĚT MODRÝ KOTEL

Náš soupeř vyplynul až v posledním kole, když deklasoval Českou Lípu a tím poskočil na třetí místo.

V letošní sezóně se hokejisté od Popelky se Slavojem Liberec utkali celkem čtyřikrát. Dvakrát dokázali zvítězit a jednou i na libereckém ledě. Všechna sehraná utkání byla dramatická, takže je na co se těšit.

Lomničtí diváci mohou vzpomenout na loňské vyřazovací boje, přijít v modrém a vytvořit domácím hokejistům nezapomenutelnou atmosféru - MODRÉHO KOTLE. Hrát se bude na dvě vítězná utkání. První zápas série začíná v Lomnici n/P v neděli 18.2. od 18:00.. Druhý zápas se odehraje v Liberci v pátek 23.2 a případný třetí zápas v neděli 25.2.2018 opět v 18:00 v Lomnici n/P.

Druhou semifinálovou dvojici tvoří vítěz po nadstavbové části HC Turnov 1931 a HC Predátoři Česká Lípa. Hraje se na dvě vítězná utkání.