Lomnice n/P Lomnici se podařilo v prvním velmi vyrovnaném utkání zvítězit a zajistit si před páteční odvetou vedení v sérii 1:0.

" />
Redakce, 18.02.2018
První semifinále vítězně pro Lomnici n/P

Vstup do zápasu byl pro Lomnici parádní. Ve čtrnácté minutě už vedla 2:0. Skóre se však měnilo i v poslední minutě, kdy Slavoj Liberec využil přečíslení dva na jednoho a snížil.

Dvoubrankové vedení se lomnickým podařilo vrátit v polovině zápasu. Liberečtí hráči však nesložili zbraně a dokázali srovnat nejen skóre, ale i hru. Jiří Tomíček v brance hostí ještě jednou inkasoval po prudké střele od modré čáry.

Ve třetí třetině Slavoj dokázal ještě jednou srovnat. Pět minut před koncem lomnický obránce nahodil před branku a šikovnou tečí se domácí dostali opět do jednobrankového vedení. Definitivní brankovou pojistku vystřelil minutu před koncem lomnický centr třetího útoku. Na této brance se podílel druhou asistencí brankář domácích Martin Dulák a podtrhl tak svůj vynikající výkon.

Fanoušci Lomnice vytvořili parádní domácí prostředí. Hodně přes dvě stovky fanoušků Lomnice hnalo své hokejisty k důležitému prvnímu vítězství v sérii. Díky všem, kteří si našli cestu na lomnický stadion. Doufejme. že přijedou podpořit lomnické hokejisty i v pátek do Svijanské arény. Utkání má naplánovaný začátek na 23.2. 2018 od 18. hodin