Lomnice n/P - Začátek zápasu patřil lomnickým. Začali hrát aktivně a soupeře přehrávali. V 5. minutě šli do vedení, když Junek po přihrávce Špačka otevřel skóre. Lomnice si dále vytvářela šance. Několikrát se dostala do samostatného nájezdu, ale skóre se jí nedařilo navýšit. Naopak v závěru první třetiny v přesilových hrách otočil skóre nejdříve Mišinec a po něm o minutu později Ježek. Ve dvacáté čtvrté minutě přišel rozhodující moment zápasu. Obranný zákrok Kucha a Maryšky v situaci jeden do dvou byl překvapivě posouzen jako dvojnásobný faul. Následnou hru 5-3 hosté po minutě využili. Tento moment ovlivnil celý zbytek zápasu. Hráči Lomnice se nevzdávali a bojovali dál. Hráli dále několikrát v početní nevýhodě. Ve 37.minutě využil jednu z dalších přesilových her Fořt a zvýšil na 1:4. Ve třetí třetině už pracovaly emoce na plné obrátky. V 51. minutě zvýšil Fořt na 1:5 a Rudiš minutu před koncem pouze korigoval na konečných 2:5 pro hosty." />
hc lomnice nad popelkou
Redakce, 14.03.2016
Bojovný duch kvalifikace

Ohasy trenérů : Martin Knap

Škoda neproměněných šancí při hře 5 na 5 v první třetině, kdy jsme byli jednoznačně lepší. Duchem lomnického hokeje je férovost a bojovnost. Tento zápas nás stál mnoho fyzických sil, ale každý náš soupeř pocítí, že nedáváme nic zadarmo. Hráče musíme pochválit, že i za nepříznivého stavu a spousty minut odehraných v početní nevýhodě bojovali až do konce.