Klub, 06.03.2014
Finále a kvalifikace startují. Zvládne Lomnice těžký víkend?
L O M N I C E - Již v sobotu začne v České Lípě boj o titul Přeborníka Libereckého kraje. Po dlouhých letech bude mít play-off jiného vítěze než klub z Liberce. V posledních zápasech šla forma České Lípy nahoru a také poslední vzájemný duel byl dlouho vyrovnaný. Již v pátek startuje duelem mezi DS Č. Budějovice - Rakovník kvalifikaci o II. ligu. V neděli do ní vstoupí i Lomnice, když v naší hale přivítáme Přeborníka Jihočeského kraje - HC David Servis České Budějovice.
Náš soupeř hraje svá domácí utkání v novém hokejovém centru vítěze Stanley cupu Jaroslava Pouzara. V jeho kádru lze najít několik velmi zkušených hráčů, např. Luboše Roba, Františka Bombice a nebo bývalého kanonýra Strakonic Romana Šulčíka. Lomnického fanouška tak čeká zajímavý duel.