Lomnice - Po Nové Vsi n/P a Stružinci navštívili hokejisté A týmu v průběhu týdne také ZŠ T.G.Masaryka a všechny mateřské školy. Na programu mají v závěru týdne i ZŠ v Semilech. Lukášové Kotula a Syrovátka společně s Vladimírem Martincem a trenéry si společně s malými školáky a předškoláky zahráli různé hry a snažili se jim přiblížit nejrychlejší kolektivní hru na světě. Zájem dětí byl obrovský. Doufejme, že toto nadšení přenesou i na rodiče a ti je přivedou na zimní stadion.

Redakce, 25.09.2015
Hokejisté na ZŠ TGM