Redakce, 06.04.2011
Hokejová školička ukončila sezónu
Poslední, 20 lekcí skončila v sobotu 2.4. Hokejová školička bruslení . 75 minut plných zábavy, her a soutěží zakončilo letošní povedený ročník. Projekt školičky bruslení si vyzkoušelo celkem 53 dětí ve věku od 5 do 9 let. Veliké poděkování patří hlavním instruktorům Anetě Sadílkové a Ing. Josefu Dytrtovi i jejich pomocníkům Josefu Janů, Pavlu Rutkovskému a Janu Kotasovi. Za Hokejový klub se o bezproblémový chod projektu starala Jitka Matějová.

"Po loňském zkušebním ročníku, kdy školička začala až v lednu a čítala 12 lekcí, jsme letošní projekt rozšířili. Začátek byl již v listopadu a díky získání krasobluslařské trenérky Anety Sadílkové, jsme mohli rozšířit projekt o zapojení výuky dívek.Pro zájemce z řad chlapců pak od prosince byla zajištěna druhá hodina ledu v pondělí, kdy trenéři učili základům ledního hokeje." hodnotí projekt sekretář klubu Jaromír Dlouhý.

"Letos se nám velmi dařilo a do hokejové přípravky se může zapojit okolo 10 dětí, což je pro Lomnici veliký úspěch." konstatoval závěrem hlavní instruktor Josef Dytrt.

Od května bude pro malé adepty hokeje připravená letní příprava.