Letos se již podruhé konala akce „Týden hokeje“

Redakce, 23.9.2017

Letos se již podruhé konala akce „Týden hokeje“

Lomnice n/P – I napodruhé si cestu na zimní stadion našly dvě desítky rodičů se svými dětmi. V pátečním odpoledni se v Lomnici n/P konala celorepubliková náborová akce Českého svazu ledního hokeje „Pojď hrát hokej".

Lední hokej vzbudil zájem nejen dětí, ale hlavně rodičů. Odměnou za účast a registraci byl dres českého národního týmu s vlastní jmenovkou. Lomnice je sportovním městem a v konkurenci s ostatními sporty jako je florbal, fotbal, skoky na lyžích, běh na lyžích si vede velmi dobře.

Po zaregistrování malých adeptů ledního hokeje si přišli na své i rodiče. Proběhlo představení hokejového klubu a projektu „Pojď hrát hokej“. Pro děti byla k dispozici hrací místnost, kde si společně pod dohledem trenéra a hokejistů staršího dorostu pohráli s připravenými hračkami.

Na ledě pak proběhla ukázka mini-hokeje nejmenších hokejistů přípravky. Poté následovala ukázka tréninku, kterého se zúčastnili příchozí mladí sportovci. Na jednotlivých stanovištích si měli možnost postupně vyzkoušet bruslení, pohrát si s pukem v hokejové výstroji i bez ní, zastříleli na brankáře, zahráli si spontánní hry i samotný mini-zápas. Mimo led si děti mohly na střelnici zkusit vystřelit na přesnost.

Úsměvy a kladné emoce na tvářích těch nejmenších byly odměnou pro všechny trenéry klubu. Na ledě si celou akci všichni náramně užili a svůj první hokejový zážitek určitě přijdou zopakovat. Společné focení a sportovní pokřik ukončil pohodové odpoledne.

Smutná zpráva

- Dne 29.10.2017 ve věku 76 let opustil řady našeho klubu bývalý hráč, rozhodčí a dlouholetý člen pan Jaroslav Holec. Poslední rozloučení se koná v pátek 3.11.2017 v 11:00 ve smuteční síni v Lomnici nad Popelkou. Čest jeho památce (30.10.2017 - 10:57)

Mezinárodní utkání U14

- V pondělí 30.10. zavítá do Lomnice švédský celek ALVESTA SK.Utkání 14-ti letých začne v 17:30 hod. (25.10.2017 - 10:25)

Smutná zpráva

- Dne 17.10.2017 ve věku 83 let opustil řady našeho klubu dlouholetý člen a funkcionář pan Josef Janů. Poslední rozloučení se koná v úterý 24.10.2017 v 10:30 ve smuteční síni v Lomnici nad Popelkou. Čest jeho památce (20.10.2017 - 13:38)

Veřejné bruslení 14.10.

- v sobotu se nekoná z důvodu utkání dorostu. (13.10.2017 - 09:51)

Zápas mužů s Turnovem

- se odkládá. Bohužel také další zápas Poháru Českého ráje se odkládá. Tentokrát na žádost HC Turnov. Náhradní termín zatím není znám. (2.10.2017 - 09:08)

Utkání mužů v Nové Pace

- se odkládá. Na základě žádosti BK Nová Paka se páteční utkání PČR odkládá. O náhradním termínu budeme informovat. (26.9.2017 - 20:42)

Frýdlant si odvezl desítku

Lomnice – Frýdlantští přijeli do Lomnice pouze s devíti hráči do pole a jedním brankářem. V první třetině byli domácím vyrovnanými soupeři. S postupem času se převaha lomnických stupňovala a narůstalo i skóre. V posledním letošním mistrovském zápase si hokejisté od Popelky připsali nejen poslední 3 body, ale vylepšili i celkovou brankovou bilanci.

Copyright © 2017 HC Lomnice nad Popelkou & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál |