Varnsdorf - Lomničtí hokejisté dokonale zaskočili domácí celoplošnou týmovou hrou a zejména v první třetině svojí produktivitou rozhodli o osudu zápasu. Kolektivní výkon pokračoval i po zbytek zápasu. Bezchybný Dulák v brance čaroval, udržel čisté konto a chlapci od Popelky po nejlepším výkonu v této sezóně zaslouženě jednoznačně zvítězili.

Redakce, 13.11.2017
Lomnice nadělila Varnsdorfu kanára

V Den boje za svobodu a demokracii v pátek 17. Listopadu mužstvo odjede odehrát zápas do Frýdlantu. Doma se představí tuto neděli 19.listopadu proti vedoucímu týmu tabulky. Zápas proti Turnovu 1931 začíná tradičně od 18.00 . Doufejme, že se s pomocí fantastických diváků povede odveta za pohárovou porážku.