Jaromír Dlouhý, 01.12.2014
Lomnice udolala doma VTJ a opustila poslední příčku tabulky.
L O M N I C E - Domácí duel s VTJ znamenal jediné. Povinnost zvítězit a odpoutat se ze dna tabulky. Ve 2. minutě se Lomnice ujala brankou Martina Vaška vedení a zdálo se, že cesta za vítězstvím nad sestavou VTJ plnou veteránů bude snadná. Opak však byl pravdou. Hosté svojí hrou uspali domácí hráče a odskočili na 1:3. Od druhé třetiny nahradil v brance Lomnice zraněného Skřebského Mrázek. Lomnici tato změna nastartovala a vytvořila si tlak a po zásluze skóre vyrovnala. Ve třetí části dokázala přidat další dvě branky a zdálo se být rozhodnuto. Hosté však z přesilovky snížili a při power-play sahali po bodu. Domácí Mrázek však odolal a navíc Martin Vašek do prázdné branky rozhodl o důležitém vítězství Lomnice.