Jaromír Dlouhý, 22.02.2011
Lomnice vítězí ve finálové skupině, vyhlíží soupeře do play-off a hraje kvalifikaci o II. ligu
Naši muži v posledním utkání finálové skupiny KLM v České Lípě potvrdili výbornou formu z posledních dní a vítězstvím si zajistili 1. místo,což je historickým úspěchem klubu. Nyní nás čeká pauza, neboť ve čtvrtfinále play-off máme volný los. Tuto přestávku vyplníme zápasy kvalifikace o II.ligu, kde dostanou příležitost všichni hráči širokého hráčského kádru a také naši mladí z juniorky.
Do play-off o titul Přeborníka kraje vstoupíme v sobotu 5.3. na půdě nejhoršího postupujícího ze čtvrtfinále. Může to být tedy stále HC Jičín, HC Frýdlant nebo VTJ Liberec. O našem soupeři rozhodnou duely čtvrtfinále. Čtvrtfinále a semifinále play-off se hraje systémem dvou utkání, kdy se zahajuje vždy na půdě hůře postaveného celku a odveta se hraje ne ledě lépe postaveného celku. Počítají se body. V případě stejného bodového zisku se druhé utkání prodlužuje a pokud se nerozhodne následují samotatné nájezdy. Finálové boje se hrají na 2 vítězství.