Klub, 27.03.2018
Lomnické hokejové jaro patřilo nejmenším
L O M N I C E - V sobotu 24.3. pořádal náš klub turnaj pro nejmenší hokejisty ročník 2011 a ml. "Lomnické hokejové jaro". Za účasti klubů BK Nová Paka, HC Turnov 1931, SK HC Opočno, BK Mladá Boleslav, HC Wikov Hronov a pořádající HC Lomnice nad Popelkou. Na každé družstvo čekalo 5 zápasů.
Po celý den se odehrávaly krásné hokejové bitvy a byla radost sledovat, kolik již se toho nejmenší hokejisti naučili. Na konci turnaje čekala na každého účastníka dárková taška a samozřejmě zlatá medaile. Poděkovaní patří všem pořadatelům, sponzorům Trevos a.s., Sklopísek Střeleč, JUDr. Jiří Bláha, Indios s.r.o., cukrářka Hana Šimková a rodičům lomnických benjamínků za vytvoření krásného zážitku pro 90 malých dětí.