Lomnice v sobotu hostila tým České Lípy. V první třetině se predátoři bránili úspěšně a domácí hledali těžko skulinky v přeplněném prostoru před brankou v útočném pásmu. Do kabin se šlo za stavu 1:1. Ve druhé třetině však Česká Lípa sérií vyloučení a svojí nedisciplinovaností zápas definitivně ztratila. V závěru druhé třetiny tak domácí tým mohl začít s rozlučkou se svým dlouholetým spoluhráčem, obráncem, kapitánem a kamarádem Petrem Vágenknechtem. Ještě jednou nazul brusle a s hokejkou v ruce nastoupil do zápasu. Byl to ostrý start. Po vyloučení Martince nastoupil na jeho místo v obraně. Okamžitě předvedl výborný zákrok, když zlikvidoval únik pronikajícího útočníka Krupičky. Druhá třetina byla zároveň tou poslední. Soupeř po sérii vyloučení neměl dostatek hráčů a rozhodčí zápas museli ukončit. Rozloučka mohla začít naplno. Za klub mu předal dres se svojí přezdívkou předseda klubu s kapitánem týmu. Poděkování pokračovalo za bouřlivého potlesku domácího publika. Došlo i na společnou týmovou fotografii. Se jménem Vágenknecht se však neloučíme natrvalo. Jeho tři synové totiž začínají v nejmladších kategoriích nabírat první hokejové zkušenosti. A nejsou jediní, kteří by měli za pár let vystřídat současnou generaci hokejistů Lomnice n/P. Současně s odchodem Petra do lomnické síně slávy, oslavilo mužstvo i narození potomka dalšího z hráčů našeho týmu. Petr Karásek, současná opora áčka, přivítal v listopadu na svět svého syna. Tým mu věnoval dresy s jmenovkou Karásek „junior“. Oběma Petrům patří dík a gratulace vedení klubu, týmu, trenérů i diváků.