Jaromír Dlouhý, 27.10.2013
Michal Špaček se úspěšně vrátil do sestavy, jeho dva zásahy pomohly týmu k udolání nebezpečných Bohemians.
P R A H A - První duel důležitého prodlouženého víkendu Lomnice zvládla. Pomohla jim k tomu především dobrá první a závěrečná třetina. V první si vytvořila dvoubrankový rozdíl a v závěrečné uhájila týmovým výkonem nulu a udržela převahu jedné branky. Domácí Bohemians dotahovali, ale skončili podruhé v řadě o branku zpátky. Do sestavy Lomnice se úspěšně vrátil Michal Špaček, který společně s Jakubem Syrovátkou pomohli třemi body k důležité výhře. Opět se potvrdilo, že letos se trenér Knap může spolehnout na střeleckou potenci celého týmu.