Lomnice – V sobotu Lomnice udolala Slavoj v krajské lize. V neděli prohrála v pohárovém zápase s Turnovem.

" />
Redakce, 05.11.2017
O víkendu vítězství a porážka

Sobotní zápas se od začátku vyvíjel pro domácí dobře. Dokázali vstřelit pět branek a zajistit si luxusní vedení. Na konci druhé a začátkem třetí třetiny přišla sprcha v podobě tří gólů v domácí síti a zápas se vyhrotil do série vyloučení a šarvátek. Lomnice nakonec dovedla zápas do vítězného konce.

Vstup do nedělního zápasu byl opačný. V šesté minutě prohrávali lomničtí už 0:2. Za dalších šest minut bylo srovnáno. To však bylo z pohledu domácích vše. Hosté šli vzápětí do vedení a na začátku druhé třetiny získali zpět dvougólový rozhodující náskok. Poté poctivě bránili svojí modrou čáru a nepouštěli domácí do vyložených šancí. Třetí třetina skončila jednobrankovou remízou a celkovým vítězstvím Turnova.