Lomnice n/P - Lomnice přivítala na svém ledě lídra tabulky z Letňan. Letci od začátku sezony předvádí velmi dobré výkony. Lomničtí svému soupeři s obtížemi stačili pouze první třetinu zápasu. Poté na ledě kralovali hosté, kterým se střelecky dařilo. Lomnice se ze začátku třetí třetiny snažila o vstřelení alespoň čestného úspěchu, ale Oliva v letňanské brance byl proti. Lomnice tak prohrála vysoko 0:7.

" />
hc lomnice nad popelkou
Redakce, 12.12.2016
Poslední letošní domácí zápas se nepovedl

Ohasy trenérů : Martin Knap

Letňany patří k absolutní špičce krajského hokeje už řadu let. Na zápasy s nimi se vždy těšíme. Letos jsme však od nich dostali dvakrát výprask. Na rozdíl od zápasu v Praze jsme hráli v téměř kompletní sestavě. Není na co se vymlouvat. Letňanští byli lepší ve všech herních činnostech, zejména v pohybu a důrazu před brankou.