Praha, Lomnice n/P – Lomnice sehrála v Letňanech vyrovnanou partii. Úvod zápasu jí však nevyšel. Ihned v první minutě inkasoval Mrázek po chybné rozehrávce beckhandovou střelu na vzdálenou tyč z hole Neumana. V šesté minutě vyslal Kedršt k samostatnému zakončení Knapa, který vyrovnal blafákem do forhandu. V té samé minutě po vyrovnání však lomničtí o vedení přišli. Do kabin se šlo za stavu 2:1 pro domácí. Na začátku druhé třetiny Kedršt znovu vyrovnal nekompromisní střelou z kruhů do levého horního rohu Olivovi branky. Povzbuzeni vyrovnáním si lomničtí vytvořili v útočném pásmu téměř dvouminutový tlak spolu s několila šancemi, které neproměnili. Letňanští naopak nahodilou střelou Šulce od modré čáry překvapili Mrázka a ujali se znovu vedení. A když Mišner dlouhou přihrávkou za lomnické obránce vyslal Neumana k samostatnénu úniku, který ho proměnil střelou do horní poloviny branky, vypadalo to s Lomnicí špatně. To však ještě nebylo všechno. Kaleta pět minut před koncem druhé třetiny vybruslil z pravé strany do prostoru bodu na vhazování a trefil přesně levý horní roh Mrázkovi branky. Jestliže druhá třetina vyzněla jednoznačně pro domácí, tak třetí třetina naopak patřila lomnickým. Nástup do ní jí vyšel. Z trestné lavice vyskočil Jakub Syrovátka a Martinec ho vyslal do úniku. Puk se mu sice zamotal mezi nohy, ale nadvakrát Olivu překonal. Tlak na soupeře pokračoval. Ve čtvrté minutě třetí třetiny při přesilové hře vystřelil Sehnoutek od modré , před Olivou tečoval Ješko a snížil na rozdíl jediného gólu. Lomničtí pokračovali v aktivní hře a svým pohybem si vynutili další dvě přesilové hry. Domácí je však dokázali ubránit. I druhý letošní vzájemný souboj tedy skončil jednobrankovým vitězstvím letňanských.

V neděli Lomničtí rozstříleli Varnsdorf. Především obráncům se střelecky dařilo. Martinec skóroval dokonce pětkrát.