Tradiční vánoční utkání našich hokejistů proti rodičům

Martínek Jiří, 27.12.2015

Tradiční vánoční utkání našich hokejistů proti rodičům

L O M N I C E - Také letos se uskutečnilo za podpory hokejového klubu vánoční klání hokejistů proti rodičům. Přímo na štědrý den a první svátek vánoční se skupina dětí napříč mládežnickými kategoriemi až po starší žáky sešla, aby se utkala proti svým rodičům, kteří jinak celý rok sledují hokejové zápasy svých dětí jen z ochozů zimního stadiónu. Tak měli rodiče i děti jedinečnou možnost si zahrát proti sobě. Nutno říci, že vzhledem k tomu, že se toto utkání nekoná poprvé a tak rodiče mohou okusit, že hrát proti svým dětem je čím dál těžší. I ti z rodičů, kteří se hokeji věnují více jak jednou za rok museli uznat, že na své děti již ztrácejí dech. Utkání bylo vyrovnané a hra se přelévala na obě strany, krásných gólů padalo dost na obou stranách a tak výsledek zápasu šlo jen těžko určit. Ale o ten vlastně vůbec nešlo. Útěk od plných stolů a vánočních návštěv se určitě líbil nejen rodičům ale i dětem a tak doufáme, že se za rok opět sejdeme.

Závěrem bychom chtěli poděkovat vedení hokejového klubu HC Lomnice, trenérům a všem pracovníkům zimního stadionu za jejich práci a čas, který věnují našim dětem a popřát jim do nového roku vše nejlepší a hodně úspěchů v pracovním i soukromém životě.

Fotogalerii ze zápasu je možné prohlédnou ZDE