ZDE nebo ve fotogalerii HC Lomnice." />
Jiří Martínek, 22.12.2014
Utkání rodičů mladších žáků a dětí.
L O M N I C E - V mezivánočním shonu si rodiče našich mladších žáků našli čas na již tradiční zápas rodičů proti MŽ. Po roce si rodiče mohli opět vyzkoušet atmosféru v plném nasazení v zápase a vidět tak utkání z jiného úhlu než po celou sezónu z tribuny. Možnost vyzkoušet si brankářskou výstroj místo svého syna mohl také tatínek našeho gólmana a zjistit tak, že to není v brance tak jednoduché jak to z tribuny vypadá. Po napínavém zápase a spoustě legrace sice vyzněl výsledek lépe pro rodiče, ale nejdůležitější bylo, že nikdo nedospěl k úrazu a tak si nakonec mohli rodiče vyzkoušet tradiční vítězný tanec našich mladších žáku. Fotogalerii ze zápasu můžete shlédnou ZDE nebo ve fotogalerii HC Lomnice.