Praha-Letňany,Lomnice nad Popelkou - Zatímco v sobotu se výhra nad Olympikem Praha očekávala, tak v neděli poměrně snadné vítězství nad Slavojem Liberec příjemně překvapilo.

" />
hc lomnice nad popelkou
Redakce, 14.11.2016
V Praze i na Liberecku vysoká vítězství

Sobotní zápas se vyvíjel podle předpokladů. Lomnice šla brzy do vedení 1:0. a ve čtrnácté minutě přidala další branku. Poklidný vývoj narušil závěr třetiny. Minutu před koncem lomničtí zvýšili na 3:0, ale při následném oslabení poprvé inkasovali. Šest sekund před koncem našel Martinec Kedršta před brankou a bylo to už 4:1. Další průběh zápasu byl poznamenán řadou vyloučení .V ne příliš pohledném hokeji skóre pomalu narůstalo a zastavilo se na konečném výsledku 3:10.

V neděli do zápasu vstoupili lépe domácí a v osmé minutě vedli o dvě branky. Ve třinácté minutě Liberec snížil na 2:1. Lomnice v šestnácté minutě Junkem zvýšila a získala zpět dvoubrankový náskok. Těsně před koncem první třetiny Slavoj využil chybu v rozehrávce domácích a snížil na 3:2. Druhou třetinu domácí soupeře přehrávali a přesvědčivě ji vyhráli v poměru 4:1. V závěrečné třetině přidali další čtyři góly. Slavoj v závěru zápasu pouze dvakrát korigoval. Konečný výsledek 11:5 je velice povzbudivý před sérií tří zápasů v příštím týdnu.

Náš tým zajíždíí ve čtvrtek do Děčína, v sobotu odjede na stadion Kobry Praha. V neděli doma přivítá Turnov.