Lomnice n/P - Nejmladší hokejisté - 2.třída zajížděli do Frýdlantu ke svému prvnímu letošnímu turnaji v minihokeji. Odehráli zde nádherné zápasy. Mladší žáci porazili Varnsdorf 5:2 a starší žáci rozstříleli stejně staré soupeře z Varnsdorfu dokonce 13:4. Muži nejprve v sobotu porazili vysoko 11:5 Slavoj Liberec a v neděli završili úspěšný víkend vítězstvím na ledě ledových klokanů 3:7. Hráči Bohemians Praha dokázali držet krok s našimi hokejisty dvě třetiny. V polovině utkání dokonce vedli 3:2. Do konce třetiny však lomničtí otočili skóre dvěma brankami Knapa, který tak zkompletoval čistý hattrick. Ve třetí třetině stříleli již jen lomničtí Ješko a Rudiš. Rudiš svůj návrat do sestavy ozdobil třemi góly, jednou asistencí a stal se mužem zápasu.