Lomnice n/P - Oba zápasy hrané na domácím ledě lomničtí hokejisté dokázali vyhrát. V sobotním souboji porazili favorita pražské soutěže Hvězdu Praha a v neděli Českou Lípu.

" />
Redakce, 07.11.2016
Víkend v krajských ligách – dvě vítězství

Sobotní vstup do utkání vyšel lépe hostům, kteří se hned v úvodu dostali do vedení. Lomnice ještě v závěru první třetiny výsledek otočila na dva jedna. Ve druhé třetině náskok navýšila na 5:2. Třetí třetinu gól nepadl a lomničtí získali po dobrém výkonu cenný skalp favorita soutěže. Třemi góly se na vítězství podílel L.Syrovátka.

Nedělní zápas se odvíjel dramaticky. Domácí šli nejprve do vedení 2:0. Predátoři v přesilové hře snížili na rozdíl jediného gólu. O minutu později se stejná situace opakovala na druhé straně a domácím vrátila dvoubrankové vedení. Hosté opět snížili v početní výhodě o tři minuty později a dvě minuty před koncem druhé třetiny dokázali vyrovnat. Do třetí třetiny šli českolipští v dvojnásobné početní výhodě, kterou tentokrát nevyužili. Domácí opět v přesilovce 4 proti 3 šli ve čtvrté minutě do vedení a minutu později svůj náskok ještě navýšili. Lípa odpověděla okamžitým snížením na 5:4. Ve dvanácté a třinácté minutě Lomnice nasadila k trháku a dvěma brankami navýšila náskok o tři branky. Zdálo se být rozhodnuto. Ve 35. minutě si Lomnice vstřelila vlastní gól a vzápětí došlo k dvojnásobnému vyloučení domácich. Lípa odvolala brankáře a v trojnásobné výhodě snížila na rozdíl jediné branky. Domácí zbytek oslabení zvládli a získali vítězství.