Lomnice n/P - V sobotním zápase lomničtí hokejisté předvedli proti hráčům z Loun solidní výkon. První třetina byla vyrovnaná. Šťastnější do kabin odcházeli domácí s těsným vedením 3:2. Od druhé třetiny začala Lomnice hráče z Loun přehrávat a nakonec zvítězila poměrně vysoko 7:2. Stčelecky se hattrickem prosadil Lukáš syrovátka.

" />
Redakce, 09.01.2017
Vítězství nad HC Slovan Louny je slabou náplastí porážky od Hc Slavoj Liberec
Vítězství  nad  HC Slovan Louny  je slabou náplastí porážky od Hc Slavoj Liberec

Nedělní utkání bylo výrazně nervóznější. Obě mužstva do nadstavbové části vstoupila opatrně. Hosté bedlivě bránili střední pásmo a čekali na chybu soupeře. Do kabin se šlo za nerozhodného stavu 1:1. Domácí šli ještě jednou do vedení na začátku druhé třetiny, ale v dalším střídání bylo znovu srovnáno. Bohužel to bylo ze strany domácího celku vše. Dvě hrubé chyby dostaly hosty do dvoubrankového vedení 2:4. Lomnice musela otevřít svoji hru, ale opět chybovala v rozehrávce a hosté náskok navýšili na rozdíl tří gólů. Drahoňovský dokázal ještě snížit na dvoubrankový rozdíl, ale série dalších hrubých chyb darovala libereckým obrovský náskok pěti gólů. Závěr zápasu se nesl v nervózním duchu sérií vzájemných potyček. V jedné z nich brankář hostí napadl při snaze zapojit se do rvačky dvou hráčů na modré čáře čárového rozhodčího a dostal trest ve hře.

Ohasy trenérů : Martin Knap

První zápas jsme odehráli dobře. Měli jsme klid na hokejkách prakticky vše na co jsme šáhli nám vycházelo. Přesným opakem bylo nedělní utkání. Hned od začátku byla cítit nervozita. Nevycházela nám rozehrávka, těžko jsme zpracovávali kotouče, byli jsme nervózní i v zakončení. Chyběla nám trpělivost při obraně středního pásma a toho zkušenější soupeř využil.