Klub, 10.02.2014
Krásný zápas Lomnice - Letňany neměl vítěze, pouze dva poražené.
L O M N I C E - Nedělní podvečer přinesl jeden z vrcholů letošní sezóny. Velká bitva o naději na titul Přeborníka Prahy nemá nakonec vítěze. Lomnice celý zápas dotahovala náskok Letňan, aby v koncovce byla blízko vítězství. Prapor Lomnice držel Jarda Kedršt, který již u nás zdomácněl a vstřelil dvě úvodní branky Lomnice. Hosté vedli ve 45. minutě 4:2, ale Lomnice bojovala a hnána 220 diváky dokázala srovnat Radkem Lemfeldem a Lukášem Syrovátkou. Škoda, že právě autor 4 branky Lomnice utkání nedohrál, kdy si po nezaviněném pádu na led poranil rameno. V koncovce zápasu domácí nedokázali vstřelit vítěznou trefu, když nejprve nevyužili 28 sekund přesilovku 5 na 3 a v poslední minutě David Knap nedal samostatný nájezd po vysunutí Karáska. Lomnice tak bude příští sobotu od 16:00 hodin bojovat "pouze" o druhé místo a Letňany čekat právě na výsledek zápasu Lomnice - Hvězda. Pražská Hvězda dostala 2 šance na zisk svého dalšího titulu Přeborníka Prahy.