Klub, 30.03.2015
Lomnice doma nepřipustila překvapení a těší se na finále kvalifikace s Pískem.
L O M N I C E - V posledním duelu kvalifikační skupiny A Lomnice dokázala doma potvrdit roli favorita. Od prvních minut bylo zřejmé, že Lomnice jde naplno za svým snem a domácí měli převahu. Tu zúročili již v první třetině a ujali se vedení 4:0. Hosté snížili na 4:1 a 5:2, ale domácí tým šlapal naplno a zaplněné hale nabízel přehlídku povedených akcí. Nakonec si Kadaň odvezla "desítku" a Lomnice mohla po zásluze slavit postup do finále kvalifikace o postup do II.ligy. Po skončení utkání pak lomničtí diváci bouřlivě přivítali na ledovou plochu lomnického skokana na lyžích Romana Koudelku, který předal hokejistům medaile za letošní sezónu Přeboru Prahy a Liberecké ligy. V pátek 3.4. od 18:30 tak přivítáme doma HC Písek, vítěze Jihočeského přeboru a kvalifikační skupiny B. Odveta je na programu v neděli 5.4. na ledě Písku.