hc lomnice nad popelkou
Redakce, 23.10.2019
Lomnice dostala výprask v Jičíně

Jičín prostě válí, to by si mohli říct hráči Lomnice, potom co dostali výprask na ledě sousedního rivala v podobě dvanácti branek. Sami dali pouze dvě.

Hráči Jíčína šli do utkání s velkou aktivitou. Rozpálili to hned od začátku a vedli od osmé minuty, v deváté přidali hned druhou branku a na konci třetiny pojistil třígólové vedení Žďánský. Teprve až ve druhé části se hosté začali dostávat více k domácí bráně. Nebylo jim to ale moc platné, protože čtyřikrát inkasovali. Dočkali se až ve čtyřicáté minutě, kdy se zpoza branky podařilo skórovat Lemfeldovi. Jičín očividně neubral na aktivitě a výsledkem bylo dalších pět branek v lomnické síti. Hosté vstřelili druhý gól až dvě minuty před koncem. Jičín převyšoval soupeře v rychlosti i všech dalších hokejových dovednostech a zaslouženě vysoko zvítězil. Lomnice bude muset skládat reparát v sobotu na ledě dalšího těžkého soupeře. HC Turnov 1931 sice s Jičínem o gól prohrál, ale libereckému Slavoji nadělil v minulém kole desítku. Utkání se hraje v sobotu od 17:00 v Maškově zahradě.