Klub, 07.04.2015
Lomnice končí těsně pod vrcholem, přesto jsme hrdi na svůj tým.
L O M N I C E , P Í S E K - Poslední dvě utkání letošní úspěšné sezóny jsme odehráli ve skvělé atmosféře. Do pátečního domácího utkání jsme vlétli jako uragán, vedli 3:0 a soupeře zaskočili. Bohužel přišlo přísné vyloučení Martince a po dalším faulu jsme hráli ve třech a hned první rána zlomila hůl Kedršta, přesilovku 5 na 2 hosté využili, vzápětí snížili v pokračující přesilovce na 3:2 a vrátili se do zápasu. Pak už tahali zkušenější hosté za delší konec a přestože se Lomnice snažila na vítězství to nestačilo. Nedělní duel v Písku se zapíše do historie.
Lomnice poprvé v dějinách klubu vypravila na tak dalekou cestu i autobus s fanoušky. V něm nechyběl ani nejslavnější lomničák skokan Roman Koudelka. Tým Lomnice se svými skvělými fanoušky v zádech opět bojoval, vedl 1:0, ale Písek do přestávky otočil a na další zvrat už Lomnice neměla. Utkání tak nakonec zvládli domácí "výsledkově" snadno a radují se z prvního krůčku na cestě zpět na výsluní. Pro Lomnický tým tak sezóna končí těsně pod vrcholem. Přesto na ni budou všichni vzpomínat. Dlouhá sezóna našla definitivní tečku při spontánním setkání dvou lomnických autobusů, kdy si pasažéři obou vzájemně poděkovali.