Klub, 12.02.2014
Lomnice zakončí domácí zápasy KPP již tuto sobotu mimořádně v 16:00. Přijede lídr HC Hvězda Praha.
L O M N I C E - Velice atraktivní zápas čeká fanoušky HC Lomnice tuto sobotu. Přivítáme vedoucí celek Přeboru Prahy - Hvězdu Praha. Lomnický fanoušek se bude pro tuto sezónu loučit s kvalitní soutěží Přeboru Prahy dalším napínavým duelem. Hvězda Praha se v případě vítězství přiblíží zisku titulu Přeborníka a postupu do kvalifikace o II.ligu. Naopak Lomnice si místo v kvalifikaci již vybojovala vítězstvím v základní části soutěže KLM Libereckého kraje. Přesto chce bojovat o co nejlepší umístění i v Praze. Utkání začíná mimořádně již od 16.00, aby si fanoušek ledního hokeje nemusel vybírat, zda zůstane doma u televizního přenosu ze Sochi či zavítá do ledového chrámu Lomnice.