Jaromír Dlouhý, 28.03.2011
Poděkování za sezónu 2010/2011
Poděkování  za sezónu 2010/2011
Hokejový klub by chtěl touto cetou poděkovat všem fanouškům, návštěvníkům zimního stadionu, hráčům, trenérům, vedoucím družstev, pořadatelům a v neposlední řadě všem obchodním partnerům, který se výzmnamnou měrou podíleli na zdárném průběhu sezóny 2010/2011.

Sezóna 2010/2011 se zapíše do historie jako sezóna, kdy Lomnice nad Popelkou měla poprvé, za více než 90 let své činnosti, zastoupení ve všech věkových kategoriích. Veliký dík patří rodičům hráčů, kteří trpělivě podporují své ratolesti a i v dnešní těžké době finančně podporují sportování svých dětí a významně pomáhají vedení klubu s účastí v soutěžích. Bez jejich pomoci a bez pomoci obchodních partnerů by lomnický hokej nebyl tam, kde je.

Konečné umístění družstev:

Muži - 3. místo
Trenéři: Matis Z., Novák J. st., Janů J. ml., ved. družstva Holec J. ml.

Junioři - 4. místo
Trenéři: Růžička R., Pospíšil R., ved. družstva Holec J. ml.

Dorost - 7. místo
Trenéři: Černý K., pomocný trenér Blažek R., ved. družstva Šolc M.

Starší žáci - 3. místo
Trenér: Černý K., pomocný trenér Horáček S., ved. družstva Kozák J.

Mladší žáci - 5. místo
Trenér: Pospíšil R.,pomocný trenér Kubsch J., ved. družstva: Zárybnický V.

4. třídy - účastník Krajského přeboru
Trenér: Blažek R.,pomocní trenéři: Pospíšil R.,Kubsch J., Kopecký R., ved. družstva: Zárybnický V.

3. třídy - účastník Minihokej 3. tříd
Trenéři: Blažek R., Dlouhý J., pomocní trenéři: Palič V., Hejduk M., Skalský J., ved. družstva: Zikmundová B.

2. třídy - účastník Minihokej 2. tříd
Trenéři: Blažek R., Dlouhý J., pomocní trenéři: Dytrt J., Rutkovský P., ved. družstva: Zikmundová B.

Hokejová školička bruslení
Lektoři: Dytrt J., Janů J. ml., Rutkovský P., Kotas J., Sadílková A. - vedoucí Matějová J.

Za mládežnická družstva Hokejového klubu Lomnice nad Popelkou nastoupilo v sezóně 87 hráčů a za družstvo mužů nastoupilo v sezóně 29 hráčů.
Projekt hokejové školičky bruslení využilo 33 chlapců a 20 dívek. Pro děti bylo připraveno 20 sobotních lekcí výuky bruslení. Od prosince byl kurz rozšířen pro zájemce z řad chlapců o 16 pondělních lekcí základů ledního hokeje