V sobotu v Lomnici pokračuje finálová série mezi našimi hokejisty a libereckým Slavojem. Ta se na náš led přesouvá po prvním utkání odehraném v Liberci. Lomničtí si díky fanouškům vytvořili v Liberci domácí prostředí a zvítězili 3:6. K celkovému vítěžství v soutěži tak chybí zvládnout jeden zápas ze dvou možných. Náš tým by rád sérii ukončil v nejkratším možném čase. Utkání začíná 5.3.2016 od 18.00. Přijďte znovu vytvořit modrý kotel a pomoci našim hochům docílit vítězství. Společnými silami to zvládneme!

Redakce, 03.03.2016
Promněníme hned prvni matchball?