Lomničtí hokejisté si ziskem poháru pro vítěze Libereckého kraje zajistili účast v kvalifikaci o 2.ligu. Ve skupině se postupně střetnou dvoukolově s HC STADION CHEB, který si zajistil kvalifikaci vítězstvím v základní části Karlovarského kraje. Zvítězil o skóre před HC Mariánské Lázně. Toto skóre má až neuvěřitelnou hodnotu 206 vstřelených branek v 16 zápasech. To je necelých 13 gólů na zápas. Disponují vyzrálým zkušeným kádrem.

Redakce, 09.03.2016
SEZÓNA POKRAČUJE KVALIFIKACÍ O 2. LIGU !!!

Druhým soupeřem ve skupině bude HC RODOS DVŮR KRÁLOVÉ . Kvalifikaci si zajistil jako vítěz základní části Královéhradeckého kraje. Nyní hraje finále play-off s Náchodem, před kterým se umístil velmi těsně. Nyní probíhá finále play-off právě s tímto soupeřem. Stav série je před dnešním třetím duelem 1:1. Letos má velmi vysokou návštěvnost. Na poslední zápasy přišlo přes 1300 diváků. Je to klub vzdálený pouhých padesát kilometrů od Lomnice n/P. Lze očekávat vysokou diváckou účast s nádechem derby.

Posledním účastníkem ve skupině je HC JUNIOR MĚLNÍK. Ten se stal překvapivým vítězem Středočeského kraje. Po základní části skončil na čtvrtém místě. V semifinále play-off vyřadil vítěze základní části Slavoj Velké Popovice. Ve finále si poradil i s druhým týmem základní části SK Černošice.

Lomničtí hrají pátky na hřištích soupeře. Neděle na domácí půdě. Všechna utkání jsou předběžně naplánována na 18. hodinu. V Mělníku od 19.00 hodin. NENECHTE SI UJÍT ATRAKTIVNÍ SPORTOVNÍ ZÁŽITKY. PODPOŘTE NAŠE HRÁČE TRADIČNÍM MODRÝM KOTLEM.