Klub, 09.04.2019
Seriál turnajů Lomnické hokejové jaro zakončil zimní sezónu.
L O M N I C E - Zimní stadion v Lomnici nad Popelkou se v závěru letošní sezóny stal dějištěm nového seriálu turnajů, který dostal název "Lomnické hokejové jaro"

V sobotu 23.3. začal seriál turnajem hráčů ročníku narození 2011 a ml. v minihokeji. Turnaje se zúčastnila družstva HC Lomnice, HC Jičín, HC RODOS Dvůr Králové, HC Wikov Hronov, TJ HC Jablonec n.N. a Bílí Tygři Liberec. V rámci turnaje bylo sehrálo 15 utkání. Navíc bylo sehráno utkání nejmenších hokejistů z Lomnice a Jablonce.

V sobotu 30.3. pokračoval turnajem veteránů. V týmu veteránů smějí nastoupit hráči starší 40 let. Povoleny jsou pouze 3 mladší hráči 35-40 let. Turnaje se zúčastnila družstva HC Lomnice, HC Trutnov, Stadion Vrchlabí a HC Wikov Hronov. Družstva se utkala každý s každým. Konečné pořadí turnaje:
1. HC Wikov Hronov
2. Stadion Vrchlabí
3. HC Trutnov
4. HC Lomnice

V neděli 31.3. pak přišel na řadu vícesportovní turnaj hráčů ročník 2009. V něm se lomnická a liberecká družstva střetli v ledním hokeji, rychlobruslení a basketbalu.

Vyvrcholení seriálu byl turnaj starších žáků, který se uskutečnil v sobotu 6.4. 2019. Účastníci turnaje HC Lomnice, HC Děčín, Bílí Tygři Liberec a BK Mladá Boleslav sehráli vzájemná utkání, kdy v utkání hraném 2x20 minut se samostatně hodnotil každý poločas. Turnaj byl velmi kvalitní a vyrovnaný. Konečné pořadí:
1. Bílí Tygři Liberec
2. HC Lomnice
3. HC Děčín
4. BK Mladá Boleslav.

Poděkovaní patří všem aktérům z řad hráčů, trenérů, rozhodčích i diváků. V neposlední řadě patří dík i podporovatelům Městu Lomnice nad Popelkou, Libereckému kraji, Sklopísku Sřeleč, a lomnickým firmám DIPAK s.r.o., INDIOS s.r.o. a JUDr. Jiří Bláha. Za sladké odměny pak děkujeme cukrářce Hance Šimkové.