Lomnice – Lomničtí hokejisté odjížděli do České lípy s respektem. Na podzim s tímto soupeřem dvakrát podlehli o branku a nyní v bojích o play-off museli vyhrát, pokud chtějí pomýšlet na postup do vyřazovacích bojů.

" />
Redakce, 18.02.2019
Těžká, ale důležitá výhra nad Českou Lípou

V první třetině gól nepadl a vyrovnaná druhá třetina přinesla pouze jednu branku v síti českolipských predátorů z přesilové hry. O vítězství lomnických rozhodla závěrečná třetina. Nejprve domácí v početní výhodě srovnali, ale poté už padaly branky jen do sítě domácích. A to hned třikrát během posledních osmi minut. Posledním gólem z přesilové hry korunovali lomničtí své vítězství a utkání dohrávali v poklidu s kotoučem na svých holích.
Příští týden čeká naše hokejisty dvě utkání s hokejisty Slavoje Liberec, kteří v posledním kole porazili Turnov vysoko rozdílem čtyř branek. V sobotu odehrajeme utkání s tímto soupeřem na domácím zimním stadionu od 18:00 a o den později v Liberci.