Lomnice - Predátorům z České Lípy se letos výsledkově příliš nedaří. Kdo očekával hladké vítězství, ten se obrovsky spletl. Hosté přijeli nabití posilami z Děčína a hlavně mezi tyče postavili zkušeného Martina Boušku. A tak očekávané „povinné“ vítězství se hodně otřásalo, ale nakonec zůstalo v Lomnici.

Redakce, 25.01.2020
To byla dřina! Lomnice přesto zápas zvládla

Hned od začátku utkání se ukázalo, že to nebudou mít domácí jednoduché. Predátoři měli více ze hry a rychle šli do vedení. Lomničtí využili přesilovku a do první sirény vyrovnali. V druhém dějství Lomnice sice převzala iniciativu, ale všechny šance ztroskotaly na již zmíněném brankáři hostí. Ve třetí třetině převaha domácího týmu narůstala, až nakonec dvěma trefami zápas otočila ve svůj prospěch.

Příští víkend přivítáme doma stále neporažený celek Jičína. Utkání začne v sobotu 1.2. tentokrát v netradičním čase od 15. hodin.