25.kolo, sobota 16.2.2019
HC Česká Lípa - Hokejový klub Lomnice nad Popelkou
1:4 (0:0, 0:1, 1:3)
Branky a nahrávky: 49. Preussler (Zet) – 21. Mizera (Junek), 52. Drahoňovský (Lemfeld), 56. Martinec, 58. Maťátko (Kalfiřt, Kuch). Rozhodčí: Touš - Krejbich, Svobodová. Vyloučení: 7:9 navíc Novák - 10min a TH. Využití: 1:2. V oslabení: . Diváci: 250. Střely na branku: . Průběh utkání: 0:1,1:1,1:4.
HC Česká Lípa: ANDRÝSEK Robert - ČERNÝ Adam, ZET Lukáš, NOVÁK Václav, ŽÁK Jiří, MICHAJLIČENKO Petr, RAŠÍN Lukáš, ZELINGER Filip, KRUPIČKA Lukáš, ČEŠKA Jaroslav, PREUSSLER Milan, IVANYUK Alexandr, GAZSI Matěj, HOLČÁK Radek, ŠESTÁK Václav.
Hokejový klub Lomnice nad Popelkou: DULÁK* - MARTINEC, KOTULA, KALFIŘT, KUCH, SYROVÁTKA Jakub, ŠPAČEK - MIZERA, JUNEK, SYROVÁTKA Lukáš, KNAP David,, MAŤÁTKO, DRAHOŇOVSKÝ, LEMFELD, RUDIŠ.