logo

Třetí celorepubliková náborová akce „Týden hokeje“ se vydařila

Redakce, 27.1.2018

Třetí celorepubliková náborová akce  „Týden hokeje“ se vydařila

Lomnice n/P – Celkově třetí náborové akce se zúčastnilo přes dvě desítky rodičů se svými dětmi. Tentokrát navštívili náš klub i hlavní organizátoři celé akce ČSLH s bývalým československým a českým reprezentantem Rostislavem Vlachem, který získal sedm mistrovských titulů v nejvyšší soutěži a dva tituly jako trenér v České a Slovenské extralize ledního hokeje. Děti si tentokrát mohly zadovádět s maskotem akce Ťukem a náramně si to užily.

 

Lední hokej je v Lomnici nad Popelkou v posledních letech populárním sportem což se potvrdilo zájmem nejen dětí, ale i rodičů. Za účast a registraci jim byl odměnou již tradičně dres českého národního týmu s vlastní jmenovkou.

Po registraci adeptů ledního hokeje byl představen nejen lomnický hokejový klub ale i celá akce. Prezentaci regionálního trenéra do malých klubů doplnil i Rostislav Vlach, který rodičům přiblížil záměr a smysl náborových akcí „Pojď hrát hokej". Pro děti byl k dispozici hrací koutek, kde si společně pod dohledem mladých trenérů a hokejistů pohráli s připravenými hračkami.

Na ledě bylo připraveno několik atrakcí, střelba na hokejového brankáře, spontánní hry, obratnostní dráha a pro nejmenší děti, které dnes absolvovaly své první krůčky na ledě, bezpečná zóna s chodítky a hračkami. Proběhla i ukázka mini-hokeje nejmenších hokejistů přípravky. Děti si vybraly, co se jim nejvíce líbilo a formou her a soutěží si celý pobyt na ledové ploše náramně užívaly. Poté následoval i samotný mini-zápas s několika kotouči, kde si budoucí adepti ledního hokeje vyzkoušeli hru na dvě branky. Mimo led si děti mohly na hokejové střelnici zkusit vystřelit na přesnost a vysloužit si nějakou tu sladkost.

Dobrá nálada a úsměvy na tvářích malých kluků i děvčat byly obrovskou odměnou všem organizátorům, kteří se na celé akci podíleli, za což jim patří obrovské poděkování. Doufejme, že rodiče přijdou spolu s dětmi, najdou společnou cestu na náš zimní stadion a rozšíří naše hokejové řady. Společné focení s Ťukem a sportovní pokřik ukončil krásné hokejové odpoledne.


 

Bleskovky

V neděli 18.2. není

- veřejné bruslení z důvodu turnaje krajských výběrů. Děkujeme za pochopení. (13.2.2018 - 08:55)

Turnaj VTM ČSLH r. 2004

- V neděli 18.2. pořádá náš klub turnaj výběrů VTM ČSLH ročník narození 2004 a ml. za účasti krajů Liberecký, Ústecký, Praha a Vysočina. Začátek 10:00 hod. (10.2.2018 - 21:07)

Pololetní prázdniny na

- ledě. V pátek 2.2. je Prázdninové veřejné bruslení 13:00 - 14:30 hod. (1.2.2018 - 08:06)

ZODM 2018

- Česká Třebová - Na Zimní olympiádě dětí a mládeže má náš klub pětinásobné zastoupení. Ondřej a Tomáš Rydvalové, Filip Šimek, Matěj Strnádek, Martin Kotyk. Děkujeme jim za vzornou reprezentaci klubu a popřeje jim hodně úspěchů. (29.1.2018 - 15:43)

Utkání mužů v Turnově

- odloženo z důvodu nemoci hráčů HC Lomnice. Náhradní termín bude stanoven v nejbližších dnech. (5.1.2018 - 17:58)

Turnaj VTM ČSLH r. 2003

- V neděli 7.1. pořádá náš klub turnaj výběrů VTM ČSLH za účasti krajů Liberecký, Praha a Karlovarský. Začátek 10:30 hod. (2.1.2018 - 09:56)

Aktuálně na webu

MODRÝ KOTEL SE STĚHUJE DO LIBERCE

LOMNICE - Hokejový klub Lomnice n/P pořádá zájezd pro fanoušky na 2. semifinále KLM proti HC Slavoji Liberec. Utkání začíná v pátek 23.2. od 18:00 hod. Odjezd autobusu je v 16:30 hod. Cena dopravy 50,- Kč. Přihlášky u obsluhy ZS (pan Holec). PŘIJEĎTE PODPOŘIT NAŠE HOKEJISTY!

 
 
 
 
Copyright © 2018 HC Lomnice nad Popelkou & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál |