hc lomnice nad popelkou

POJĎ HRÁT HOKEJ ZDARMA

nábor

Nábor nových členů od ročníků 2007 a mladších bude probíhat od května do září v sokolovnš a na školním hřišti ZŠ v Lomnici nad Popelkou.

Pravidelné tréninky se konají  každé pondělí od 15:30 hodin v sokolovně a ve čtvrtek od 16. hodin . na školním hřišti ZŠ TGM v Lomnici n/P

Tréninky:

Zdokonalování schopností a dovedností probíhá formou her. Naším cílem a zájmem je, aby děti hokej bavil. Aby v kolektivu stejně starých kamarádů našli zájem o sport a formou her  docházelo ke zlepšování jejich výkonnosti. Hokej může hrát každý. Nezáleží nám na výsledcích miniutkání, ale na tom, aby malí hokejisté odcházeli z tréninků a utkání šťastní a spokojení.

Trenéři:

Klub dbá na to, aby se o Vaše děti starali kvalifikovaní trenéři. V sezóně 2017/2018 jsou vedením nejmladších kategorií pověřeni:

Ing.Martin Knap - licence A , Jaromír Dlouhý - licence B, Pavel Strnádek - licence C , Pavel Kučera - licence C.

Výstroj a výzboj:

Vlivem štědré podpory ČSLH dostanou do nové sezóny děti veškerou výstroj a výzbroj zcela ZDARMA.

Hráčské poplatky:

Začátečníci poplatky první měsíce NEPLATÍ !!!

Kontakt:

ing.Martin Knap    tel: 731 547 919