Klub, 04.02.2024
Lomnice ovládla jubilejní 40. DERBY s Turnovem
L O M N I C E - Turnovu se s námi letos nedaří. I potřetí v sezóně byl vítěz na konci utkání stejný, hokejisti z Lomnice.
Premiéru v našem dresu si odbyl Marek Ladman, který k nám přišel z Univerzitního týmu RIDERS Pardubice a spolupráce s Martinem Maťátkem mu zjevně svědčí. Hosté z Turnova hráli pozorně do obrany a hrozili z brejků. Domácí tým postupně přebral otěže zápasu. Přesto první třetina vyzněla pro našeho soupeře a vedl 1:2. Ve druhé části jsme dokázali skóre otočit a do třetí třetiny jsme šli s vedením 4:3. Ve třetí části hosté častěji diskutovali s rozhodčími a svojí nedisciplinovaností se již nedokázali vrátit do zápasu. V 52. minutě dal konečnou podobu výsledku Daniel Drahoňovský. V závěru měli hosté ještě přesilovku 5 na 3 ale obětavá hra hráčů v oslabení a pozorný Šafránek již změnu skóre nedovolili. Závěr základní části bude ještě napínavý a boj o pozice vrcholí. Náš tým bude v posledních dvou duelech potřebovat podporu svých fanoušků a to již v neděli 11.2. od 17:00 hod. v Jičíně.