hc lomnice nad popelkou
Klub, 22.01.2024
Lomnice se vrátila na vítěznou vlnu. Doma přehrála Českou Lípu.
L O M N I C E - Po dvou debaklech nečekal na lomnické lehký úkol. Porazit doma třetí Českou Lípu a vrátit se na vítěznou vlnu. Po dobrém výkonu podpořeném spolehlivým Šafránkem v brance se to podařilo po zásluze zůstaly body doma.
S navrátilcem Martincem a juniorem Mizerou v sestavě nastoupili naši muži s cílem odčinit domácí blamáž s Varnsdorfem a vysokou prohru z Jablonce. Od prvních minut se hnali za vítězstvím a po brankách Dana Drahoňovského, Štěpána Vyhlídka a Filipa Mizery vyhráli první třetinu 3:0. Ve druhé části přidal 4 branku Martin Maťátko a v 52. minutě rozezvučel "pátou" Ondřej Rydval. Hosté dokázali v závěru už jen zkorigovat výsledek na konečných 5:2. Lomničtí se tak dotáhli na svého soupeře v boji o 3. místo a zajistili si lepší bilanci vzájemných zápasů.