Jaromír Dlouhý, 30.09.2013
Lomnice vybojovala plný počet bodů. Darek Rudiš vsítil za víkend 4 branky.
Lomnice vybojovala plný počet bodů.  Darek Rudiš vsítil za víkend 4 branky.
L O M N I C E , L O U N Y - Víkend, ve kterém čekaly na hráče mužů 2 utkání, zvládla Lomnice na výbornou. Po domácím vítěztví nad Frýdlantem vybojovala Lomnice velmi cenný plný bodový zisk i na půdě Loun. Střelecky se víkend podařil Darkovi Rudišovi, který dal v obou duelech 2 branky a také se snad střelecky probudil Martin Vašek, který k jedné brance do sítě Frýdlantu přidal dvě velmi cenné trefy do sítě Loun.
V sobotním duelu s Frýdlantem nastoupili premiérově za muže junioři Tomáš Janda a Dominik Žmolil a v brance dostal příležitost Jan Mrázek. Všichni si vedli dobře a podpořeni výkonem spoluhráčů otočili nepříznivý vývoj utkání z 0:2 na konečnýh 6:3. V neděli čekal nejdelší zájezd sezóny, 140 km vzdálený přeborník Ústeckého kraje HC Louny. Těsně před zápasem přivedlo vedení HC Louny zajímavou posilu. Bývalého reprezentnta ČR do 17 let Ladislava Mášu.
V Lomnické sestavě chybělo několik opor. Z pracovních důvodů vypadl ze sestavy Michal Špaček, pro nemoc David Bláha a Jirka Maryška. Naopak měl trenér Knap k dispozici "fotbalistu" Filipa Košťáka, který ochotně týmu pomohl. Přesto měl trenér k dipozici pouhých 13 hráčů z téměř 30-ti členného kádru. Lomnice předvedla velmi dobrý týmový výkon podpořený výborným Vinklářem v brance a po Letňanech získala velmi cenný skalp Loun.