Jaromír Dlouhý, 16.08.2013
Lomnické A mužstvo vyjelo poprvé na led.
J A B L O N E C - Lomnické družstvo mužů vyjelo ve čtvrtek 15. srpna poprvé na led. V sousedním Jablonci nad Nisou se budou svěřenci trenéra Martina Knapa připravovat do 14. září na start v Krajském přeboru Prahy a Krajské lize Libereckého kraje. Mužstvo má k dispozici kvalitní zázemí. Po celou dobu má pro sebe šatnu a přípravu na ledě doplní o posilovnu. Na naše mužstvo čeká náročná sezóna a tak kvalitní příprava je nezbytná. V bezmála 40 zápasech jistě dostanou všichni hráči dostatek herních příležitostí. První zápasová zkouška čeká na tým již za týden.
Na prvním tréninku bohužel chyběl Daniel Drahoňovský, kterému start v letošní sezóně zřejmě neumožní zraněné rameno a na podzim ho čeká operace. V týmu skončil z pracovních důvodů pouze obránce Milan Doležal. Novou tváří na ledě byl syn trenéra Knapa David, který se vrací ne led po zranění a na prvním tréninku se zařadil právě na místo Drahoňovského k Junkovi s Syrovátkovi ml.. Jsme velice rádi, že se na led vrací Radek Lemfeld, který značnou část loňské sezóny promarodil.
Kádr družstva tvoří:

Brankáři: Skákalík, Vinklář, Mrázek, Pivrnec (v jednání hostování do Jičína)
Obránci: Pavlas, Bartoš, Martinec, Kinčl, Erlebach, Svoboda, Kocourek, Němec, Sehnoutek, Vala, Vágenknecht.
Útočníci: Špaček, Rudiš, Karásek, Lemfeld, Bláha, Syrovátka J., Syrovátka L., Junek, Maryška, Rutkovský, Matěja, Král, Blažek, Majdič, Kotas, Košťák F..