Klub, 12.12.2023
Mikulášský turnaj 1. tříd se vydařil.
Mikulášský turnaj 1. tříd

Dne 2.12. 2023 jsme na našem zimním stadionu v Lomnici nad popelkou uspořádali Mikulášský turnaj v minihokeji pro kategorie U7 žáci prvních tříd a mladší.

Naše pozvání na turnaj přijali další kluby, jako je BK Mladá Boleslav, HC Autocentrum Jičín a HC Stadion Vrchlabí. Všechny čtyři kluby mezi sebou změřily síly a na dětech bylo vidět, že do zápasů nastupovali s velkou vervou a náležitě si tento turnaj užily. Na vyhlašování a předávání cen nás navštívil Mikuláš s Andělem a dvěma Čerty, kteří na ledě mezi našimi dětmi zpestřili atmosféru turnaje. Každý klub si odvezl medaile a diplom dle umístění a jako malou pozornost jsme děti obdarovali pizzou.

Velké dík za tento turnaj patří nejen Trenérům všech čtyř klubů, za to že hráče řádně připravily na zápasy, ale také rodičům, kteří nám malé hráče přivezli a s velkým nadšením své děti podporovaly a fandili jim. Ještě jeden zvláštní dík patří panu Fejfarovy, který nám celou tuto akci natočil a nafotil. Za náš klub HC Lomnice nad popelkou tento turnaj bereme jako velmi vydařenou akci a budeme se znovu těšit na příští rok. Fotogalerie je ZDE