. " />
Klub, 10.12.2012
Nejmenší lomničtí hokejisté dostali od Města Lomnice dárek k Vánocům.
L O M N I C E - Nejmenší hokejisté klubu již dlouhá léta přebývali v nevyhovujících prostorách starých montážních buněk. Na jaře letošního roku vznikl záměr tyto buňky nahradit. Vedení klubu našlo pochopení u Města Lomnice nad Popelkou, které poskytlo finanční prostředky na pořízení 2 ks moderních buněk, které byly dnes umístěny na své místo a od příštího týdne budou sloužit svému účelu, jako zázemí pro nejmenší hráče.
Přemysl Šulc, místopředseda klubu k celé akci říká: "Velké poděkování patří Městu Lomnice za finanční prostředky, dodavateli buněk firmě AWEA Liberec za včasné dodání a firmě DESMO a.s. Lomnice, která zapůjčila jeřáb. Kus práce odvedli také zaměstnanci našeho klubu, díky kterým by se tento projekt v tak náročných podmínkách neuskutečnil. Od této realizace si slibujeme nejen konečně vyhovující podmínky pro naše nejmenší hokejisty, ale i provozní úspory v energiích. Na jaře příštího roku bychom chtěli pořídit ještě 1 buňku se sociálním zařízením a sprchou a vše vzájemně propojit. Tím by došlo k ucelenému souboru šaten a zázemí pro naše nejmenší hokejisty. Tento nelehký úkol bychom chtěli zvládnout ještě před zahájením nové sezóny, ale jeho realizace je přímo závislá na finančních prostředcích.".